Oto 8 akcesoriów, które powinieneś dokupić do swojego smartfona

Udostępnij

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma smartfona. Smartfony tak bardzo ułatwiły nam życie, że trudno jest bez nich żyć. Smartfon to nie wszystko. Istnieje wiele akcesoriów, które można zakupić do swojego smartfona. Najbardziej godnymi uwagi akcesoriami są:

Etui

Etui ochronne, zwane również futerałami, to najpopularniejsze akcesoria do smartfonów. Jest to popularne akcesorium do smartfonów i nie ma w tym nic dziwnego. Bez względu na to, jaki model wybierzemy, nasz telefon będzie w mniejszym lub większym stopniu chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niezamierzone upuszczenie telefonu na ziemię to najczęstsza niefortunna sytuacja. Prawdopodobnie nic się nie stanie, jeśli telefon zostanie upuszczony na trawę lub miękki dywan. Gorzej, jeśli smartfon upadnie na twardą powierzchnię, taką jak chodnik czy betonowa podłoga. Upadek taki często może skutkować pęknięciem ekranu lub uszkodzeniem digitizera. Może to prowadzić do wysokich kosztów naprawy.

Warto rozważyć zakup etui ochronnego. Istnieje wiele opcji dla futerałów ochronnych dostępnych, więc każdy powinien być w stanie znaleźć taki, który odpowiada jego potrzebom. Skórzany pokrowiec z otwieraną klapką świetnie wygląda z garniturem. Tytanowy, gruby, ciężki futerał ochroni Twój telefon nawet, jeśli zostanie uderzony przez samochód. Nawet jeśli jesteś pewny swojego chwytu i nie chcesz zwiększać masy smartfona, warto dokupić folię ochronną. Coraz trudniej jest ochronić ekran przed zarysowaniami dzięki szkłu stosowanemu w dzisiejszych smartfonach. Folie ochronne to świetny sposób na to, by zachować ekran jak najdłużej.

Powerbank

Większość użytkowników smartfonów musi ładować swój telefon każdej nocy. Niektórzy użytkownicy muszą ładować swoje smartfony częściej. Najgorszym scenariuszem jest sytuacja, gdy telefon padnie, gdy jesteś poza domem, a musisz go użyć. Można tego uniknąć. Potrzebujesz tylko powerbanku. Co to jest powerbank? Jest to przenośny bank energii, jak sama nazwa wskazuje. Wystarczy podłączyć go do smartfona za pomocą kabla, a zacznie się ładować. Na rynku jest wiele powerbanków, podobnie jak futerałów ochronnych. Te proste zasady pomogą Ci wybrać odpowiedni powerbank dla Twoich potrzeb.

  • Łatwo jest zapomnieć o znaczeniu rozmiaru i wagi, ale warto o tym pamiętać. Należy pamiętać, że powerbank będzie przez większość czasu w naszej kieszeni, więc nie może być zbyt ciężki ani zbyt mały. Ważne jest, aby przed zakupem zastanowić się, gdzie będziemy trzymać powerbank.
  • Pojemność jest miarą tego, jak dużą przestrzeń może pomieścić. Warto szukać złotego środka. Uważamy, że sprawdzenie pojemności baterii w smartfonie jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej przed zakupem powerbanku poznać pojemność baterii swojego smartfona. W pełni naładowany powerbank zawsze zapewni nam 100% naładowania baterii w naszym smartfonie.
  • Dodatkowe funkcje - Powerbank to coś więcej niż tylko ładowarka do smartfona. Niektóre modele wyposażone są w latarkę, która przyda się w trudnych sytuacjach. Są też modele z wbudowanymi zwijanymi kablami (co może być bardzo przydatne) lub panelami słonecznymi. Najdroższe modele potrafią naładować smartfona, a także postawić na nogi akumulator w samochodzie.

Karta pamięci

Wbudowana pamięć naszego smartfona w końcu się zapełni. Może to wynikać z ilości i jakości zainstalowanych przez nas aplikacji lub zdjęć i filmów, które wykonaliśmy smartfonem. Co powinieneś zrobić? Karty microSD to świetny sposób na zwiększenie pojemności smartfonów. Zanim wybierzesz kartę, upewnij się, że sprawdzisz maksymalną pojemność karty microSD, jaką obsługuje Twój smartfon. Wielu producentów telefonów zaleca odpowiednią prędkość karty, aby zapewnić prawidłowe działanie smartfona. Koszt kart microSD jest stosunkowo niski, więc polecamy zaopatrzyć się w tę najszybszą i najdroższą. Będzie ona bardzo przydatna. Po zakupie karty można ją również przenieść do innego telefonu lub aparatu.

Ładowarka samochodowa

Jeśli jesteś kierowcą posiadającym smartfona, koniecznie zaopatrz się w ładowarkę samochodową. Nasz smartfon jest często używany jako nawigacja w samochodzie i drenuje swoją baterię w zastraszającym tempie. Wiele ładowarek samochodowych jest w stanie ładować wiele urządzeń. Zalecamy zakup co najmniej dwóch złączy USB w ładowarce. Jedno z nich można wykorzystać do ładowania telefonu, a drugie do innych celów. Drugiego możesz użyć do ładowania smartfona pasażera.

Akcesoria do telefonu znajdziesz w ofercie sklepu internetowego na stronie https://hamamobile.pl/

uchwyt rowerowy na telefon

Uchwyt na telefon

Kolejne niedrogie akcesorium, które szybko stanie się niezastąpione w Twoich oczach. Najpopularniejszym typem są uchwyty montowane w samochodach. Dostępnych jest wiele opcji uchwytów samochodowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Istnieją dwie opcje: jedna, która montuje się na przedniej szybie za pomocą przyssawek lub jedna, która wciska się w otwory wentylacyjne.

Istnieje wiele innych opcji niż właściciele samochodów:

  • Uchwyty na ręce - Ten uchwyt jest szczególnie przydatny dla biegaczy. Bieganie z telefonem na ręku jest wygodniejsze niż bieganie z nim w kieszeni. Jest to bardzo przystępne cenowo i sprawia, że bieganie staje się o wiele przyjemniejsze.
  • Uchwyty rowerowe - Jeśli ktoś korzysta z uchwytu do samochodu, prawdopodobnie będzie chciał mieć taki sam poziom komfortu podczas korzystania ze smartfona podczas jazdy na rowerze. Jednak jest to prawie niemożliwe, aby korzystać ze smartfona na rowerze bez uchwytu podczas jazdy.

Słuchawki

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość słuchawek dołączanych do smartfonów jest... no cóż, powiedzmy, że kiepska. Najpopularniejszym akcesorium do smartfonów są słuchawki, które można wykorzystać do słuchania muzyki. Jakie słuchawki kupić? Wszystko zależy od Twoich preferencji i tego, ile jesteś w stanie wydać. Słuchawki douszne zajmują mniej miejsca, ale zapewniają lepszą jakość dźwięku. Słuchawek bezprzewodowych nie trzeba ładować, ale przewodowe zajmują mniej miejsca. Słuchawki bezprzewodowe są wygodniejsze, bo nie mają plączących się kabli.

Warto zwrócić uwagę, że niektóre słuchawki mają wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Dzięki temu odbieranie połączeń jest znacznie łatwiejsze. Możemy również rozmawiać przez telefon bez konieczności czytania tekstu w ręku.

Jeśli bardziej niż na tradycyjnych słuchawkach zależy nam na wykonywaniu połączeń, to warto rozważyć zakup zestawu Bluetooth. Jest to pojedynczy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem. To akcesorium przeznaczone jest dla osób, które dużo korzystają z telefonu.

Selfie-stick

tak. Selfie-sticki są złą rzeczą i zostały skrytykowane na prawie każdym portalu społecznościowym. Ale, nie są one bezużyteczne. Jest to kompaktowy i przenośny (jak na swój rozmiar) statyw, który może być używany z naszymi telefonami. Selfie-stick to świetna opcja, jeśli jesteś na wakacjach lub na zasłużonym urlopie, a Twój smartfon jest Twoim jedynym aparatem. Nawet jeśli używasz go tylko do robienia zdjęć grupowych, na których uwiecznisz również fotografa.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz