Koniec "Zakochanych po uszy" "Nie możemy tego przedłużać w nieskończoność.

Udostępnij

Telewizyjna TVN 7 od lipca br. zmniejszy liczbę odcinków nadawanego co tydzień serialu "Zakochani po uszy" z czterech do trzech tygodniowo. Finał serii pojawi się na antenie późnym latem. "Serial od początku był pomyślany jako nieokreślona historia. Nie możemy go przedłużać w nieskończoność" - mówi nam Bogdan, zastępca dyrektora programowego TVN. 

Obecnie na antenie Siodemki można oglądać premierowe odcinki "Zakochanych po uszy", które emitowane są od poniedziałku do czwartku o godz. 19.30. Według najnowszych informacji, od 8 lipca br. produkcja nie będzie już emitowana w czwartki. Siodemka nadal będzie emitować "Zakochanych po uszy" od poniedziałku do środy. 

Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że stacja wyemituje finałowy odcinek serialu w okolicach przełomu września i sierpnia br. "Zakochani" wciąż są uwielbiani przez wielu, szczególnie w Playerze, gdzie są jednym z najchętniej oglądanych tytułów. Nie możemy wydłużyć tej historii poza to, co było zamierzone. Trwa ona dłużej niż pierwotnie planowaliśmy. Czaja mówi nam, że popularność serialu na VOD podyktowała decyzję o emisji premierowych odcinków w wakacje. Abonenci Playera płacą za aplikację, więc musimy mieć premierowe treści przez cały rok - mówi. 

Więcej o serialu: Zakochani po uszy

Serial Zakochani po uszy

"Zakochani" zastąpią "Papiery szczęścia"

TVN 7 w jesiennej ramówce nadawać będzie nowy codzienny serial "Papiery na szczęście". Najprawdopodobniej będzie on emitowany w dotychczasowym slocie "Zakochanych po uszy", czyli od poniedziałku do czwartku o 19.30. Produkcja jest w toku od kilku miesięcy. Produkowana jest przez krakowski oddział TVN. W rolach głównych wystąpią Adriana Kalska i Jakub Sasak. Pozostałe wypełni Mateusz Kmiecik. "Zakochani Po Uszy" to projekt TVN, który jest obecnie przygotowywany do emisji na antenie TVN7. Fabuła telenoweli skupia się na losach miłosnego czworokąta Asi (w tej roli Katarzyna Grabowska), Piotra, Sylwii (Kamila Kamińska) i Tomka. W produkcji występują również Michał Kulec, Anna Karczmarczyk Piotr Nerewski, Mikołaj Krawczyk i Damian Kulec. Za produkcję telenoweli odpowiedzialna jest Krystyna Lesoń. Scenariusz napisała Ilona Lesyk-Moczulska, a odcinki wyreżyserował Michał Zasowski. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz