Fani Zuma żaba mogą się radować

Udostępnij

Dzięki nowej, otwartej stronie internetowej mogą nurkować w magiczny świat snaków i wielobarwnych kulek, które powinny zostać wyeliminowane z ekranu tak szybko, jak to możliwe, o każdej porze dnia i nocy. Strony zawierają wspaniałą kolekcję gier, które są w jakiś sposób związane z słynną Zuma kamienną. Przede wszystkim oczywiście znajdziesz tutaj najbardziej znane gry, które nie potrzebują prezentacji. To Zuma i Zuma's Revenge, które stały się natychmiastową klasą gier casualowych. Inne aplikacje, które mają Zuma jako prototyp, zabiorą użytkowników do Indii, do starożytnego Egiptu, a nawet do otwarcia morza - do królestwa zdesperowanych piratów. Niektóre gry pomogą ci zaznajomić się z niektórymi zwierzętami: bawiąc się w Dolphin Pop, Kangaroo lub Fruit Twirls, użytkownicy spotkują się z uroczym delfinem, wesołą małpką i szybkim kangurkiem, a wszystkie z nich jak spędzanie czasu grając.

Przed użyciem portalu Gry.OnlineZuma.com użytkownik powinien sprawdzić, czy jego mysz działa poprawnie, ponieważ głównym narzędziem kontrolnym każdej gry na stronie jest mysz, a czasami potrzebne są niektóre klawisze na klawiaturze. Używając myszy, gracz potrafi sprawnie wykonywać grankulki za pomocą wielobarwnych pocisków z dowolnych dział i tworzyć kombinacje w taki sposób. Główne kryterium jest bardzo łatwe do zapamiętania: liczba elementów tego samego koloru powinna być nie mniejsza niż trzy, aby zniknęły.

Użytkownicy mogą grać w gry, umieszczać w internecie na stronie Gry.OnlineZuma.com za darmo i bez rejestracji. Łatwo wybierz konkretną aplikację, ponieważ każda z nich zawiera opis o różnych cechach. Po zdobyciu przez gracza doświadczenia z gry, może głosować na niego, ponieważ witryna ma ocenę najlepszych aplikacji, które mogą być wykorzystywane przez nowych użytkowników portalu. I na pewno w świecie sieci społecznościowych nie byłoby dobrze, gdyby portal nie zapewniał graczom możliwości komentowania gier i umieszczania odnośników w ich profilach osobistych.

O stronie

Kolekcja oryginalnych gier online Zuma Deluxe i Revenge, a także podobne wersje gier flash z żabką, w tym Indian Mystic Pop, Luxor w Egipcie, Zuma Dolphin, Kangur itp. Proste zasady wszystkich gier bez wyjątku pozwolą fanom strzelców do pęcherzyków powietrza Z przyjemnością. Shoot ruchomych łańcuchów piłek i zbierać bonusy, przejść przez wszystkie poziomy w wyznaczonym czasie, umieścić swój własny wynik, ocenić i zagrać w najciekawsze gry, rozmawiać z przyjaciółmi.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz