Przysięga - serial telewizyjny, który podbija serca widzów!

Udostępnij

Przysięga to turecki serial dramatyczny wyprodukowany przez Kanal 7. Główne role są grane przez Özge Yağız i Gökberk Demirci. Jednak Özge Yağız odszedł po sezonie 2 i dlatego został zastąpiony przez Cansu Tuman na sezon 3. Ayhan Özen był reżyserem serialu Przysięga od sezonu 1-2. Od sezonu 3 serial jest reżyserowany przez Hakana Arslana i Reyhan Pekar. Serial został nakręcony w Istambule, Turcja.

Fabuła

Hikmet przywiózł Reyhan, swoją siostrzenicę do Istambułu, aby poślubiła jego rozpieszczonego syna, Emira. Reyhan nie chciał poślubić nieznajomego, ale jej wujek prosi ją, opowiadając jej o swojej chorobie. Niechętnie zgadza się na to dla dobra wuja. Emir też nie chciał się żenić, bo za bardzo kocha swoją wolność. Ale po tym, jak został zmuszony przez ojca, zgodził się. Ale przysiągł źle traktować Reyhan tak, że ona sama się z nim rozwiedzie. Reyhan był traktowany źle przez Emira i jego matka, Cavidan, ale znalazł komfort w jej wuja i jej szwagierka, Suna. Rzeczy się zmienia i Reyhan i Emir zakochał się w sobie. Ale pod koniec sezonu, Reyhan decyduje, czy opuścić Emir, czy nie.
 
Na początku następnego sezonu, Reyhan zdecydowała się nie opuszczać Emira i oboje są zdenerwowani na siebie. Cemre podpala dom, w którym mieszkają Emir i Reyhan. Następnego ranka Reyhan wyznaje Emirowi miłość. W miarę upływu dni Cemre stworzył fałszywy filmik przeciwko Emirowi i zagroził Reyhan, że rozwiedzie się z Emirem dla jego dobra. Reyhan uznała, że Emir ma się dobrze i postanowiła się rozwieść, ale Emir nadal walczy o swoją miłość. Matka Emira powiedział Reyhan, że płaci za cokolwiek Reyhan i innych członków jeść lub używać więc Reyhan rozpocząć pracę jako sprzątaczka, bo jest dumna dziewczyna i nie chce być ciężarem dla nikogo, matka Cemre, Suheyla dowiaduje się Cemre i Cavidan złe plany przeciwko Emir i Reyhan i postanawia powiedzieć Emirowi wszystko, ale ona jest hit i zabity przez samochód. Dni później, Emir w końcu ogląda fałszywe wideo i Cemre zostaje aresztowany. Myśląc, że straciła wszystko, Cemre próbuje popełnić samobójstwo, rzucając się do samochodu, ale udaje jej się przeżyć, ucieka ze szpitala i próbuje ponownie spalić Emira i Reyhan, porywając Sunę. Tym razem Suna udaje się przejść i ratuje ich. Cemre trafia do szpitala psychiatrycznego i ujawnia Cavidana policji.
 
Jednak nikt nie wierzy w Cemre, ponieważ oszalała i aby ratować siebie, Cavidan wynajmuje człowieka, który ma dać elektrowstrząs Cemre tak, że wszystko zostanie wymazane z jej pamięci. Cavidan gra nową grę przeciwko Reyhan: wynajmuje dziewczynę, która udaje, że jest jej zaginioną siostrą Gulsum i razem robią plany przeciwko niej. Jednak gdy Reyhan poświęca się i trafia do więzienia w miejsce swojej fałszywej siostry, Gulsum zaczyna jej pomagać. Ona ustawia ją z więzienia, a później, gdy Reyhan zachodzi w ciążę, Cavidan próbuje zabić jej dziecko z trucizną, ale Gulsum zapobiega temu przez co Cavidan biorąc te pigułki i czyniąc ją chorą. Kiedy Cavidan dowiaduje się, że ona prosi Talaz, aby pomóc jej pozbyć się jej i jeden z jego facetów próbuje zabić zarówno Gulsum i Reyhan. Gulsum umiera, aby uratować Reyhan i przed zamknięciem oczu mówi jej, że nie jest jej prawdziwą siostrą. Tymczasem Cemre ucieka po raz kolejny ze szpitala i wraca z odzyskaną pamięcią zdeterminowany zabić Cavidan. Podczas Cavidan planuje zamknąć Reyhan w trującym magazynie, ona wpada w jej własne sidła z powodu Cemre, który słyszał jej plan, ale Talaz ratuje ją. Tymczasem Reyhan jest w niebezpieczeństwie z powodu jej ciąży: lekarze mówią jej, że albo ona, albo jej dziecko umrze i że nie będzie w stanie zajść w ciążę ponownie. Emir zgadza się na poród dla Reyhan.
 
przysięga serial
Narin słyszy o komplikacjach w ciąży Reyhan i zabiera ją do innej pacjentki, która miała takie same komplikacje jak Reyhan, ale urodziła bezpiecznie. Pacjentka prosi Emira i Reyhan o sprowadzenie z powrotem jej męża, który opuścił ją z powodu komplikacji. Emir i Reyhan informują Ahmeta (męża pacjentki) o jego dziecku i żonie. Ale on nie zgadza się przyjść. Cemre odwiedza Cavidan i zatruwa jej napój. Talaz martwi się o jej bezpieczeństwo. W finałowym odcinku sezonu pojawiają się bandyci, którzy atakują Ahamet. Podczas gdy Emir walczy z nimi, jeden z nich strzela z pistoletu. Nie pokazano kto został zraniony przez kulę. Seria wydarzeń z 1 i 2 sezonu jest pokazana na końcu.
 
Reyhan jest martwa w 3 sezonie. Jej dziecko rodzi się, ale emir nie chce go, porzuca go i zakopuje wszystkie wspomnienia o Reyhan. Hikmet ma się teraz dobrze, robi wszystko co w jego mocy, aby emir pokochał jego syna. Cavidan jest w więzieniu i bardzo żałuje wszystkich swoich złych uczynków. Tutaj spotyka Feride, którą prosi o zaopiekowanie się jej wnukiem. Kiedy Cavidan mówi jej o śmierci Reyhana i o tym, że nie ma matki dla jego wnuka, prosi Feride, by była dla niego matką, ale ta zaprzecza mówiąc, że nie może. Feride potrzebuje pieniędzy na leczenie brata, więc Cavidan daje jej pieniądze, na które Feride przysięga jej, że będzie matką dla jej wnuka, ale kiedy przybywa do rezydencji jest źle traktowana przez Emira. Wkrótce oboje zaczynają się w sobie zakochiwać. Szwagierka Feride, Songul, zatrzymuje dla siebie pieniądze Cavidana i pozwala mężowi umrzeć. Później udaje się do rezydencji z zamiarem pozostania tu na zawsze. Obsesyjnie zakochany w Feride chłopak, Resit, porywa syna Emira, a po jego uratowaniu zaczyna go kochać. Songul wychodzi za mąż za Hikmeta. Resit mówi Emirowi o związku Feride z Cavidanem, ale Emir udaje, że nie zna prawdy, by się na niej zemścić. Songul sprowadza ojca Feride do rezydencji, aby zepsuć dobry wizerunek Feride i planuje zrobić z niej złodziejkę w oczach Emira. Nadchodzi dzień ślubu Emira i Feride. Feride pisze list do Emira, w którym wyznaje wszystko o swoim związku z Cavidanem, ale Songul zmienia ten list. Emir zdradza Feride zamiast wziąć ślub, ujawniając przed wszystkimi fakty na jej temat wraz z kłamstwami, które źle zrozumiał. Po tym, Feride opuszcza rezydencję, a Cemre, który również się zmienił, zabiera ją do swojego domu. Emir w końcu znajduje prawdziwy list Feride, ale prawdziwa twarz Songul wciąż nie jest ujawniona, ponieważ wskazuje Oya jako osobę, która zmieniła list. Emir bardzo się stara, aby Feride mu wybaczyła, ale bez rezultatu. Tymczasem Songul zaczyna współpracować z Talazem. Cavidan dowiaduje się o tym dzięki Cemre i grozi jej, że będzie starym Cavidanem, jeśli skrzywdzi rodzinę. Songul prosi Talaz, aby przestraszyła Cavidan, ale sprawy nie idą zgodnie z planem, ponieważ zostaje potrącona przez nieznany samochód, podczas gdy Talaz jedzie przeciwko niej. Po wypadku, traci pamięć i pamięta tylko Emir jako dziecko, więc biorą ją z powrotem do rezydencji. Cemre dowiaduje się o udziale Talaza w wypadku Cavidan, zgłasza go na policję i wyjeżdża daleko, by zacząć od nowa. Feride rozumie, że Emirowi jest przykro i że walczy, by to pokazać, więc w końcu mu wybacza.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz