Serial Pan Am – podróże i misje szpiegowskie na kanale Epic Drama

Udostępnij

W marcu na kanale Epic Drama swoją premierę miał serial obyczajowy Pan Am, przedstawiający historię pilotów i stewardess Boeinga 707 Clipper Majestic, linii lotniczych Pan American World Airways. Losy personelu pokładowego pełne miłosnych zawirowań i międzynarodowych misji szpiegowskich można śledzić na kanale w każdą środę o godz. 22.00.

Serial Pan Am przenosi widza w świat lat sześćdziesiątych XX wieku, czyli do momentu, w którym na rynku pojawiają się szybkie i luksusowe pasażerskie samoloty odrzutowe, umożliwiające międzykontynentalne podróże. II wojna światowa to już historia, jednak sytuacja na świecie wciąż jest napięta ze względu na nieustanną rywalizację o wpływy między USA a tzw. blokiem wschodnim z ZSRR na czele. Mimo politycznej zawieruchy branża lotnicza intensywnie się rozwija, a na niebie dominują amerykańskie linie lotnicze w charakterytycznym, niebiesko-białym malowaniu.

Jedną z załóg pokładowych kieruje Bridget Pierce (Annabelle Wallis), która znika
w tajemniczych okolicznościach niedługo po tym, jak oświadczył się jej młody, przystojny pilot Dean Lowrey (Mike Vogel). Na jej zastępczynię zostaje wybrana zbuntowana
i ekscentryczna Maggie Ryan (Christina Ricci), której na pokładzie towarzyszą: piękna Colette Valois (Karine Vanasse), która wikła się w romans z żonatym mężczyzną, żądna przygód, rozpoczynająca współpracę jako szpieg CIA Kate Cameron (Kelli Garner), i jej młodsza siostra Laura (Margot Robbie), której rozgłos przyniosło zdjęcie opublikowane na okładce magazynu "Life", po tym, jak uciekła z własnego ślubu.

Czy Kate uda się połączyć pracę stewardessy ze szpiegowską misją? Czy Laura, podróżując po świecie, odnajdzie szczęście? Co się stało z Bridget i dlaczego zniknęła? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w kolejnych odcinkach Pan Am. Więcej informacji na temat serialu znaleźć można na stronie internetowej Epic Drama.

 

O Epic Drama

Kanał Epic Drama rozpoczął nadawanie w grudniu 2017 roku. Na jego antenie widzowie mogą obejrzeć głównie seriale kostiumowe o tematyce wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej tj.: “Rozpustnice”, “Zaraza”, “Szpiedzy Waszyngtona”, “Stróż Prawa” czy “Prawdziwa historia rodu Borgiów”.

***

Viasat World to jeden z największych, niezależnych nadawców działających na rynku europejskim. Oferuje swoje usługi w 50 krajach, na 29 kanałach. Bogate portfolio oraz biblioteka SVOD pokazują, że zawsze szukamy najlepszej jakości produkcji dla naszych widzów. Strategia Viasat World zbudowana jest na szerokiej dystrybucji, zakupie wyczekiwanych nowości oraz, od niedawna, koprodukcjach. Te ostatnie zapewnią nam stały dostęp do ekskluzywnego kontentu na potrzeby wszystkich naszych kanałów. W Polsce Viasat World oferuje kanały Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature oraz Epic Drama.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz