9 NAJBARDZIEJ POMIJANYCH PANCERZY DZIEDZICTWA W WORLD OF WARCRAFT

Udostępnij

Zbroje dziedzictwa w World of Warcraft reprezentują najbardziej naturalny i odpowiedni strój, jaki Twoja postać może nosić, aby ożywić fantazję na temat tożsamości rasowej i wyjątkowego charakteru różnych ras WoW. Ale jak wszystko inne, tak i te niesamowite kostiumy nie są sobie równe i niektóre z nich wyglądają po prostu bardziej niesamowicie niż inne. Oto nasze spojrzenie na różne zbroje dziedzictwa, które są obecnie w grze, zaczynając od B, C i D tier w porządku rosnącym od najgorszego do najlepszego.

9. GNOME

Tak, Gnomy są rasą wynalazców i ma sens posiadanie przez nich zbroi, która wygląda jak uwielbiany mundur mechanika, ale nie posiada żadnych znaczących szczegółów, które świadczyłyby o ich imponującej inżynierii.

8. VULPERA

Zbroja dziedzictwa Vulpery wygląda jak zwykły, choć nieco ulepszony strój nomadów. Bardzo dobrze pasuje do stylu Vulpery, ale poza otworami na uszy na kapturze nie ma w niej nic imponującego.

7. MECHAGNOMY

Mechagnomy są tym, co leży na końcu pytania: "Co by było, gdybyśmy skrzyżowali gąsienicę z mikrofalówką i nałożyli na nią wąsy?". Mimo to ze względu na wspaniałe wąsy i świecące oczy mają wystarczająco dużo czynników odkupujących, by dostać to miejsce.

Sprawdź także: https://wowanalytica.com/item/recipe-greater-flask-of-endless-fathoms/169501

recipe greater flask of endless fathoms

6. GOBLIN

Oto gloryfikowany kostium wynalazcy z przynajmniej odrobiną niesamowitej funkcjonalności. Cechy tego kostiumu przypominają mi War Machine z uniwersum Marvela, gdyby był niski i zielony, a jego rakiety i bomby miały szansę stopić mu twarz.

5. KUL TIRAN HUMAN

Teraz zaczynamy się gdzieś zbliżać. Ludzie z Kul Tiran mają bardzo wyraźny marynarski wygląd, ich zbroja wygląda fajnie, ale poza piórem na pelerynie nie ma w niej nic, co by się wyróżniało.

4. DWARF

Oto zbroja, która nie tylko bardzo dobrze reprezentuje rasę, ale także ma kilka cech, które sprawiają, że się wyróżnia. Rogi na hełmie są bardzo miłym dodatkiem, ale to co sprawia, że jest naprawdę dobra to ramiona. Jest to pierwsza zbroja dziedzictwa w naszym zestawieniu, która posiada większe osłony na ramiona, co jest jedną z najważniejszych cech zbroi WoW w ogóle.

3. TROLL ZANDALARI

Trolle Zandalari mają ten niesamowity plemienny wygląd i są pierwszą zbroją na naszej liście, która posiada jakąś magiczną właściwość w postaci płonących oczu.

2. MAG'HAR ORC

Mag'har Orkowie są szczególnym przypadkiem. Ich zbroja jest zdecydowanie bardzo onieśmielająca. Masywne ramiona, rogi i czaszki bardzo dobrze sprzedają ideę juggernauta. W dodatku jest to jedyna zbroja dziedzictwa, która ma 3 różne wyglądy w zależności od plemienia, które reprezentuje.

1. WORGEN

Worgen mogą wydawać się nie na miejscu w tym zestawieniu, ale ich gigantyczne naramienniki raczej się z tym nie zgodzą. W połączeniu z faktem, że mają na sobie stylowy kostium i kapelusz, uważam, że zasługują na pierwsze miejsce w kategorii B.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz