Jak wykonać szybkie doładowanie PS4 bez karty płatniczej?

Udostępnij

PlayStation daje swoim użytkownikom dostęp do szerokiej gamy różnych ciekawych ofert on-line – niestety, aby z nich skorzystać w oficjalnym sklepie PS, musimy mieć kartę. Są jednak sposoby na to, aby doładować konto PS i korzystać z szerokiej gamy ofert bez niej. Jak to możliwe?

Zakupienie gier i innych materiałów w sklepie PlayStation Store oraz wykupienie członkostwa PlayStation Plus nie musi wymagać korzystania z karty płatniczej. To preferowana forma zapłaty, która jest również bardzo wygodna, ponieważ opłaty pobierane są wtedy bezpośrednio z karty albo podłączonego konta, ale PS daje graczom jeszcze inne możliwości na dostęp do materiałów on-line.

Jeśli nie mamy karty albo nie chcemy podawać jej danych, wówczas możemy wykupić specjalną kartę z kodem w sklepach stacjonarnych. Znajdziemy ją przede wszystkim w sklepach z grami, z elektroniką, a także w wybranych salonikach prasowych oraz hipermarketach. Za transakcję możemy wtedy zapłacić z wykorzystaniem gotówki albo karty w terminalu.

Nie każdy ma jednak w okolicy sklepy oferujące karty z kodami z doładowaniami. W takim przypadku warto wspomnieć o jeszcze jednej, wygodniejszej metodzie na zakupy – wykupieniu kodu z doładowaniem on-line w specjalnych serwisach sprzedających doładowania. Zakupimy w nich nie tylko doładowanie PS4, ale również Xbox, w różnych wariantach i nominałach.

Za doładowanie można zapłacić bardzo łatwo z użyciem szybkich przelewów on-line – dzięki temu nie musimy korzystać z karty i nie musimy również czekać na dokonanie zaksięgowania zapłaty, ponieważ szybkie przelewy są księgowane od razu. Nawet jeśli wykonamy przelew międzybankowy, który standardowo księgowany jest w ciągu jednego dnia roboczego, transakcja będzie wykonana od razu – kod z doładowaniem możemy wtedy otrzymać nawet w ciągu paru minut.

Zatem doładowanie PS4 również można wykonać bez posiadania karty płatniczej – zrobimy to zarówno stacjonarnie w sklepach sprzedających karty z kodami, jak również całkowicie on-line, w specjalnych serwisach z doładowaniami.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz